JORNADA DE GERMANOR A SENCELLES (6è EP)

Els alumnes de 6è de la nostra escola han participat a la tradicional jornada de germanor del final de l’etapa de primària d’entre totes les escoles de la congregació de les germanes de la Caritat. Com anys anteriors aquesta activitat consta d’una visita a la casa de Sor Francinaina Cirer, una celebració religiosa i una jornada esportiva on tots els alumnes de totes les escoles poden practicar diferents esports. Voley, bàsquet i futbol.

La nostra impressió fou del tot positiva i estam molt satitsfets de la nostra parrticipació i dels valors que transmet la nostra escola. Això es va poder comprovar una vegada més durant tota la jornada.

Gràcies a la congregació per fer possible aquestes jornades.

ComparteixTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookEmail this to someone